Prof. Dr. İbrahim Sayın

1978 Kahramanmaraş doğumlu olup ilkokul, ortaokul ve lise eğitimini yine Kahramanmaraş’ta tamamlamıştır. Üniversite öğrenimini 1995 -2001 yılları arasında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’ nde tamamlamıştır.

Uzmanlık eğitimini 2002-2006 yılları arasında Sağlık Bakanlığı Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ nde Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Kliniğinde yapmış olup, daha sonra sırasıyla Diyarbakır Devlet Hastanesinde Mecburi Hizmet görevini ve 6.Ana jet Üssü /Bandırma da askerlik görevini tamamlamıştır.

2008 yılında İstanbul Bakırköy Dr.Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne uzman doktor olarak atanmış olup 2009 yılında Sağlık Bakanlığı Başasistanlık Sınavını kazanarak başasistan, 2014 yılında ise Doçentlik sınavını vererek Doçent ünvanı almıştır. Yurtdışı eğitimini Belçika ‘da Larengoloji/Foniatri üzerine yapmış olup şu an basılı 100’ün üzerinde makalesi mevcuttur.

2019 yılında Profesör ünvanı alan Dr. İbrahim Sayın, Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Vakfı Kurucular Kurulu ve Yönetim Kurulu üyesidir.

Konuşmacı Detayları
Konuşmacının Eğitimleri
Benzer eğitimler burada görüntülenmektedir.