Yardım

İstahed Akademi bünyesinde yayınlanan içeriklerin tamamını bilgisayar, telefon, akıllı televizyon ve tabletler ile izleyebilirsiniz. Canlı yayınlara katılmak veya bant kayıtlarını izlemek için herhangi bir program yüklemenize gerek yoktur.

Bazı cihazlarda, videoların sesi, sizin ayarlarınıza bağlı olarak kapalı konumda başlayabiliyor. Videoyu izlediğiniz alan üzerinde mouse dolaştırarak ya da parmağınızı dokunarak, videonun sesini açmalısınız. Bunun için sol üst köşede bir hoparlör simgesi görebilir veya sağ alt köşede ses çubuklarına ulaşabilirsiniz.

Elbette. Üst menüde yer alan "Konuşmacılar" sekmesine tıklayarak veya bu eğitim içeriğinde yer alan "Konuşmacı ve Moderatör" seçeneğini kullanarak, bu eğitimde yer alan hocamızın, İstahed Akademi'de gerçekleştirdiği tüm yayınların kaydına ulaşabilirsiniz.

Sitemizdeki içeriklere ulaşmak ve canlı yayınlara katılmak için hekim olmak ve siteye üye olmak şartı bulunmaktadır. Üye olurken verdiğiniz cep telefonunuza sms, mail adresinize ise tanıtım maili ile yeni eğitimlerimizi bildirmekteyiz. Ayrıca kayıt şartı olan ve sınırlı kontenjana sahip online akademilerimiz için, kayıt duyurusunu aynı şekilde ulaştırmaktayız.

İstahed Akademi altında yer alan tüm projeler ve eğitimler, Türkiye'nin en büyük aile hekimliği derneği olan İstanbul Aile Hekimliği Derneği, yani İSTAHED'e aittir. Herhangi bir ticari kaygı gütmeden, tüm kurulların denetimine açık şekilde yayınlayıp - yürüttüğümüz eğitim projelerimiz, uzun yıllardır Türkiye'deki meslektaşlarımızın mesleki eğitimlerine katkı sunmaktadır.

Sitemiz yalnızca hekimlerin kayıt olmasına açıktır. Sitemize yapılan üyelik başvuruları onay aşamasından geçmekte olup, üyelik esnasında verdiğiniz bilgilerin doğru olması gerekmektedir.

Üyeliğiniz onaylandığında, giriş yapabilmeniz için gerekli şifre size SMS yoluyla gönderilecektir. Ortalama onay süresi mesai saatleri içerisinde 40 dakika olup, bilgilerin eşleşmemesi durumunda üyeliğiniz reddedilebilir ve/veya derneğimiz tarafından sizinle iletişime geçilebilir.

Eğitim Arama