Burun Tıkanıklarına Yaklaşım ve Akut Rinosinüzitler

İstanbul Aile Hekimliği Derneği olarak, meslektaşlarımızın mesleki eğitimlerine katkı sağlamak adına, yıllardır olduğu gibi, online tıp eğitimlerimize devam ediyoruz. Bu eğitimlere katkı sunan binlerce dernek üyemize ve yüzlerce aktivistimize teşekkür ederiz.

Bu yayınımızı canlı olarak izlemek ve/veya yayın kaydına ulaşmak için sitemize üye olmanız gereklidir.

Sitemiz yalnızca hekimlerin kayıt olmasına açıktır. Sitemize yapılan üyelik başvuruları onay aşamasından geçmekte olup, üyelik esnasında verdiğiniz bilgilerin doğru olması gerekmektedir.

Üyeliğiniz onaylandığında, yayını izleyebilmeniz için size özel şifre size SMS yoluyla gönderilecektir.

Ortalama onay süresi mesai saatleri içerisinde 40 dakika olup, bilgilerin eşleşmemesi durumunda üyeliğiniz reddedilebilir ve/veya derneğimiz tarafından sizinle iletişime geçilebilir.

Türkiye’nin en büyük sağlık webinarı Asm’de 30 Dakika’ya üye olmak için BURAYA tıklayabilirsiniz.

BU EĞİTİMİ PAYLAŞIN
Konuşmacı ve Moderatör
Bu Eğitim;
İnteraktiftir

Akıllı tüm cihazlar ile izlenebilir.

Düşük hızlarda da stabildir.

2048K çözünürlüğe sahiptir.

Kota durumuna göre kaliteyi düşürür.

Etik Değerlere Sahiptir

Alanında uzman hocalar konuktur.

Ticari kaygı gütmez.

Bilimsel araştırmalara yer verir.

Komisyonlarımızca takip edilir.

Yardım

İstahed Akademi bünyesinde yayınlanan içeriklerin tamamını bilgisayar, telefon, akıllı televizyon ve tabletler ile izleyebilirsiniz. Canlı yayınlara katılmak veya bant kayıtlarını izlemek için herhangi bir program yüklemenize gerek yoktur. 

Bazı cihazlarda, videoların sesi, sizin ayarlarınıza bağlı olarak kapalı konumda başlayabiliyor. Videoyu izlediğiniz alan üzerinde mouse dolaştırarak ya da parmağınızı dokunarak, videonun sesini açmalısınız. Bunun için sol üst köşede bir hoparlör simgesi görebilir veya sağ alt köşede ses çubuklarına ulaşabilirsiniz.

Elbette. Üst menüde yer alan "Konuşmacılar" sekmesine tıklayarak veya bu eğitim içeriğinde yer alan "Konuşmacı ve Moderatör" seçeneğini kullanarak, bu eğitimde yer alan hocamızın, İstahed Akademi'de gerçekleştirdiği tüm yayınların kaydına ulaşabilirsiniz.

Sitemizdeki içeriklere ulaşmak ve canlı yayınlara katılmak için üyelik şartı bulunmaktadır. Üye olurken verdiğiniz cep telefonunuza sms, mail adresinize ise tanıtım maili ile yeni eğitimlerimizi bildirmekteyiz. Ayrıca kayıt şartı olan ve sınırlı kontenjana sahip online akademilerimiz için, kayıt duyurusunu aynı şekilde ulaştırmaktayız.

İstahed Akademi altında yer alan tüm projeler ve eğitimler, Türkiye'nin en büyük aile hekimliği derneği olan İstanbul Aile Hekimliği Derneği, yani İSTAHED'e aittir. Herhangi bir ticari kaygı gütmeden, tüm kurulların denetimine açık şekilde yayınlayıp - yürüttüğümüz eğitim projelerimiz, uzun yıllardır Türkiye'deki meslektaşlarımızın mesleki eğitimlerine katkı sunmaktadır.

Aydınlatma ve KVKK Metni

İstanbul Aile Hekimliği Derneği olarak, kişisel verilerinizin güvenliğine ve mahremiyetine oldukça önem veriyor ve bu verilerinizi işlemek ve muhafaza etmek için mümkün olan en üst seviyede güvenlik tedbirlerini almaya çalışıyoruz. Kişisel verilerinizi, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili yasal mevzuat kapsamında ve “veri sorumlusu” sıfatımızla işlemekte, kayıt altında tutmakta, eğitim destekçilerimiz ile paylaşmakta ve zaman zaman yedeklemekteyiz.

Kişisel verileriniz, derneğimiz ile aranızdaki ilişkiye bağlı olarak değişkenlik gösterebilmekle birlikte; otomatik ya da otomatik olmayan yöntemlerle, derneğimiz bağlı birimleri, internet sitesi, sosyal medya mecraları, çağrı merkezi, mobil uygulamalar ve benzeri vasıtalarla sözlü, yazılı ya da elektronik olarak toplanabilecektir. Kişisel verileriniz, derneğimiz faaliyeti devam ettiği müddetçe oluşturularak ve güncellenerek işlenebilecek ve hem dijital hem de fiziki ortamda muhafaza altında tutulabilecektir. Detaylı bilgi için gizlilik politikası sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Bize Ulaşın

    captcha

    Eğitim Detayları
    Eğitim Arama