Dr. Murat Enöz

1978 yılında İstanbul’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamlayıp, 1995 yılında Esenler Atışalanı Lisesi’nden kendi alanında okul birincisi olarak mezun oldu.

2001 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimini tamamladıktan sonra, tıpta uzmanlık sınavında ilk 100’e girerek aynı fakültede Kulak Burun Boğaz Baş ve Boyun Cerrahisi Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimine hak kazandı.

2005 yılında uzmanlık eğitimini tamamlayarak, Kulak Burun Boğaz Baş ve Boyun Cerrahisi uzmanı oldu. 2006-2007 yılları arasında Erzurum Mareşal Çakmak Asker Hastanesi, KBB Kliniği’nde vatani görevini tamamladı. 2007-2010 yılları arasında Özel Yenibosna Safa Hastanesi’nde KBB uzmanı olarak çalıştı. 2010-2013 yılları arasında İstanbul Özel Memorial Hizmet Hastanesi’nde çalıştı. 2013 yılı itibariyle İncirli Caddesi, Dilek Pastanesi Üstü, 4. Kat adresinde bulunan özel muayenehanesinde yurt içi ve yurt dışı hasta kabulune başladı.

Hekimlik haricinde 9 yıldır Kulak Burun Boğaz İhtisas Dergisi’nde Editör ve 4 yıldır da Bentham Publications’da Asya Bölgesi Editör Yöneticisi (regional editor) olarak görev almakta, fotoğrafçılık ve web tasarımı ile ilgilenmektedir.

Konuşmacı Detayları
Konuşmacının Eğitimleri
Benzer eğitimler burada görüntülenmektedir.