Yumuşak Doku Travmaları

Eğitim Videosu
ASM'de 30 Dakika projesi kapsamında gerçekleşen canlı eğitimin tekrarını buradan izleyebilirsiniz.
Prof. Dr. Tahsin Beyzadeoğlu, 1971 yılında Bursa’da doğmuştur. 1994 yılında Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra, 2000 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Ana Bilim Dalı’nda Uzmanlık eğitimini tamamlamıştır. Uzmanlık tezi “Sinoviyal Sarkoma’nın Tedavisi” konusundadır. Ocak 2001 ve Ağustos 2005 tarihleri arasında Özel Umut Hastanesi’nde, Ağustos 2005 ve Eylül 2012 tarihleri...
Portalımızdaki yayınları tüm sağlık profesyonelleri izleyebilirken, yorum yaparak oturumlara katılmak, soru göndermek ya da yarışmalara cevap verebilmek için, onaylı bir üyeliğinizin bulunması ve üye girişi yapmış olmanız gerekmektedir. Üye olmak ya da üye girişi gerçekleştirmek için, sayfamızın sağ üst köşesindeki üyelik arenasını kullanabilirsiniz.
İSTAHED Akademi bünyesinde bugüne dek gerçekleşmiş ve bundan sonra da gerçekleşecek tüm eğitimlerin, 7/24 izlenebilecek kayıtları, en kısa sürede portalımıza eklenmektedir. Canlı yayınlarımızı da, yayının ertesi gününden itibaren portalımızdan tekrar izleyebilirsiniz.
Üye olurken belirttiğiniz telefon numaranıza göndereceğimiz bilgilendirmelerin yanı sıra, üyelik gerçekleştirmeden de, sitemizde bulunan mail bültenimize üye olabilir, canlı yayınlarızdan haberdar olabilirsiniz. Ayrıca, sitemizdeki Eğitim Takvimi bölümü, planan eğitimlerimizi ve tarihlerini göstermektedir.
Eğitim Detayları

Değerli Ziyaretçimiz

Sitemizde yayınlanan içerikler, sağlık profesyonelleri içindir. Siteye giriş yaparak, bu şartı kabul etmiş sayılırsınız.

Sağlık profesyoneli olduğunuzu kabul ediyor musunuz?