Hakkımızda

İSTAHED Akademi, İstanbul Aile Hekimliği Derneği bünyesinde gerçekleştirilen tüm eğitim faaliyetleri ve projelerini kapsamaktadır.

Derneğimizin gerçekleştirdiği İKON’da dahil olmak üzere, birçok akademi, eğitim toplantıları, Akademi Saati ve Asm’de 30 Dakika projesi kapsamında gerçekleştirilen canlı eğitimler, akademimiz tarafından organize edilmektedir. Bu portalda da, akademi bünyesinde gerçekleştirdiğimiz tüm eğitimleri, gerek kategorilere ayırarak, gerekse iletişim kanalları ile sık sık duyurarak, etkinliklerimize katılamayan meslektaşlarımıza ulaştırmayı hedefliyoruz.

Mesleğimiz için ömür boyu eğitim nasıl gerekliyse, dernek olarak, bu eğitimleri tüm şehirdeki, hatta tüm ülkedeki meslektaşlarımıza ulaştırmak da bizim görevimiz. Bu sorumluluğu, İSTAHED Akademi bünyesinde gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Portalımız üzerinde, sürekli güncellenen ve güncellenmeye devam edecek olan büyük bir eğitim arşivi bulabilir, bu eğitimleri dilerseniz canlı yayında takip edebilir, dilerseniz de hemen ertesinde kaydına ulaşabilirsiniz. Hızlı ve sorunsuz video sunucularında barındırmaya gayret ettiğimiz eğitimlerimizi, dilerseniz masaüstü bilgisayarınızdan, dilerseniz de cep telefonları ya da tabletlerinizden izleyebilirsiniz.

İSTAHED ailesi olarak, birlikte olmanın, birlikte çalışmanın, ortak hareket etmenin önemine inanıyor ve bu amaca olan inancımızla, olabildiğince çok meslektaşımıza ulaşmayı hedefliyoruz. Bu eğitim portalı da, bizi bu amaca götürmesini dilediğimiz yollardan bir tanesi.

Birliğimiz en büyük gücümüz…

 

Eğitim Arama