Grip ve Soğuk Algınlığına Güncel Yaklaşım

Eğitim Videosu
ASM'de 30 Dakika projesi kapsamında gerçekleşen canlı eğitimin tekrarını buradan izleyebilirsiniz.
EĞİTİM BİLGİLERİ Tıpta Yandal Uzmanlık, İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ, İstanbul Tıp Fakültesi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Bilim Dalı, 1994-2000 Tıpta Uzmanlık, İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ, Çocuk Sağlığı Enstitüsü, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, 1988-1993 Doktora, İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ, İstanbul Tıp Fakültesi, 1982-1988 Lise Eğitimi GALATASARAY LİSESİ, 1974-1982 (114.DÖNEM) İlkokul Mezuniyet, BEHÇET KEMAL ÇAĞLAR İlkokulu, 1974 AKADEMİK ÜNVANLAR /...
Portalımızdaki yayınları tüm sağlık profesyonelleri izleyebilirken, yorum yaparak oturumlara katılmak, soru göndermek ya da yarışmalara cevap verebilmek için, onaylı bir üyeliğinizin bulunması ve üye girişi yapmış olmanız gerekmektedir. Üye olmak ya da üye girişi gerçekleştirmek için, sayfamızın sağ üst köşesindeki üyelik arenasını kullanabilirsiniz.
İSTAHED Akademi bünyesinde bugüne dek gerçekleşmiş ve bundan sonra da gerçekleşecek tüm eğitimlerin, 7/24 izlenebilecek kayıtları, en kısa sürede portalımıza eklenmektedir. Canlı yayınlarımızı da, yayının ertesi gününden itibaren portalımızdan tekrar izleyebilirsiniz.
Üye olurken belirttiğiniz telefon numaranıza göndereceğimiz bilgilendirmelerin yanı sıra, üyelik gerçekleştirmeden de, sitemizde bulunan mail bültenimize üye olabilir, canlı yayınlarızdan haberdar olabilirsiniz. Ayrıca, sitemizdeki Eğitim Takvimi bölümü, planan eğitimlerimizi ve tarihlerini göstermektedir.
Eğitim Detayları

Değerli Ziyaretçimiz

Sitemizde yayınlanan içerikler, sağlık profesyonelleri içindir. Siteye giriş yaparak, bu şartı kabul etmiş sayılırsınız.

Sağlık profesyoneli olduğunuzu kabul ediyor musunuz?