Deri Hastalıkları ve Çinko

Eğitim Videosu
ASM'de 30 Dakika projesi kapsamında gerçekleşen canlı eğitimin tekrarını buradan izleyebilirsiniz.
Doç. Dr. Ülker Gül Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdi.Uzmanlığınıda Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden aldı.Uzmanlık sonrasında Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanelerinde çalıştı. Daha çok Psoriazis, Dermatokozmetoloji, Behçet hastalığı, Otoimmün büllü hastalıklar, Deri kanserleri,Saç-tırnak hastalıkları konularıyla ilgilenmektedir. Türk Dermatoloji Derneği, Ankara Deri ve Zührevi Hastalıklar Derneği, Kozmetik Araştırmacıları Derneği, Kozmetik Dermatoloji...
Portalımızdaki yayınları tüm sağlık profesyonelleri izleyebilirken, yorum yaparak oturumlara katılmak, soru göndermek ya da yarışmalara cevap verebilmek için, onaylı bir üyeliğinizin bulunması ve üye girişi yapmış olmanız gerekmektedir. Üye olmak ya da üye girişi gerçekleştirmek için, sayfamızın sağ üst köşesindeki üyelik arenasını kullanabilirsiniz.
İSTAHED Akademi bünyesinde bugüne dek gerçekleşmiş ve bundan sonra da gerçekleşecek tüm eğitimlerin, 7/24 izlenebilecek kayıtları, en kısa sürede portalımıza eklenmektedir. Canlı yayınlarımızı da, yayının ertesi gününden itibaren portalımızdan tekrar izleyebilirsiniz.
Üye olurken belirttiğiniz telefon numaranıza göndereceğimiz bilgilendirmelerin yanı sıra, üyelik gerçekleştirmeden de, sitemizde bulunan mail bültenimize üye olabilir, canlı yayınlarızdan haberdar olabilirsiniz. Ayrıca, sitemizdeki Eğitim Takvimi bölümü, planan eğitimlerimizi ve tarihlerini göstermektedir.
Eğitim Detayları

Değerli Ziyaretçimiz

Sitemizde yayınlanan içerikler, sağlık profesyonelleri içindir. Siteye giriş yaparak, bu şartı kabul etmiş sayılırsınız.

Sağlık profesyoneli olduğunuzu kabul ediyor musunuz?