Sık Sorulan Sorular

Portalımız üzerinde, sürekli güncellenen ve güncellenmeye devam edecek olan büyük bir eğitim arşivi bulabilir, bu eğitimleri dilerseniz canlı yayında takip edebilir, dilerseniz de hemen ertesinde kaydına ulaşabilirsiniz. Hızlı ve sorunsuz video sunucularında barındırmaya gayret ettiğimiz eğitimlerimizi, dilerseniz masaüstü bilgisayarınızdan, dilerseniz de cep telefonları ya da tabletlerinizden izleyebilirsiniz. Lütfen sizler de, eğitim portalımız hakkındaki görüş ve önerilerinizi, iletişim sayfamızdaki formu kullanarak bize iletin.

Portalımızdaki yayınları tüm sağlık profesyonelleri izleyebilirken, yorum yaparak oturumlara katılmak, soru göndermek ya da yarışmalara cevap verebilmek için, onaylı bir üyeliğinizin bulunması ve üye girişi yapmış olmanız gerekmektedir. Üye olmak ya da üye girişi gerçekleştirmek için, sayfamızın sağ üst köşesindeki üyelik arenasını kullanabilirsiniz.

İSTAHED Akademi bünyesinde bugüne dek gerçekleşmiş ve bundan sonra da gerçekleşecek tüm eğitimlerin, 7/24 izlenebilecek kayıtları, en kısa sürede portalımıza eklenmektedir. Canlı yayınlarımızı da, yayının ertesi gününden itibaren portalımızdan tekrar izleyebilirsiniz.

Üye olurken belirttiğiniz telefon numaranıza göndereceğimiz bilgilendirmelerin yanı sıra, üyelik gerçekleştirmeden de, sitemizde bulunan mail bültenimize üye olabilir, canlı yayınlarızdan haberdar olabilirsiniz. Ayrıca, sitemizdeki Eğitim Takvimi bölümü, planan eğitimlerimizi ve tarihlerini göstermektedir.

Yeni soru ve cevaplar eklenmeye devam edecektir.

Mesleğimiz için ömür boyu eğitim nasıl gerekliyse, dernek olarak, bu eğitimleri tüm şehirdeki, hatta tüm ülkedeki meslektaşlarımıza ulaştırmak da bizim görevimiz. Bu sorumluluğu, İSTAHED Akademi bünyesinde gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Şu an test yayınında olan ve her geçen gün yeni özellikler ve yeni eğitimlerin eklenmeye devam edeceği akademi portalımızın da, bize bu sorumlulukta durmaksızın yardım edeceğine dair inancımız tam.

Son Yorumlar
  Arşivler
  Kategoriler
  • Kategori yok
  Categories
  • Kategori yok
  Latest Posts

  Değerli Ziyaretçimiz

  Sitemizde yayınlanan içerikler, sağlık profesyonelleri içindir. Siteye giriş yaparak, bu şartı kabul etmiş sayılırsınız.

  Sağlık profesyoneli olduğunuzu kabul ediyor musunuz?